• Свеж
4Pcs Замена Чанта Синџир Ремени Сребро Железо Рамен Синџир Рака Чанта Синџири Рамо Ремени со Метални Слајд Кука Токи (15.4 Инчен, 31. 4 Инчи, 39.3 Инчен, 47.2 Инчи)

4Pcs Замена Чанта Синџир Ремени Сребро Железо Рамен Синџир Рака Чанта Синџири Рамо Ремени со Метални Слајд Кука Токи (15.4 Инчен,

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

По мулти-слој electroplating третман, носат-отпорен и не е лесно да исчезнат.Синџирот има силна пролет токи на двата краја за лесна инсталација и отстранување.Овие метални синџири може да бидат лесно е прикачена на вашиот purses.Вклучувајќи 47.7 инчи да ги исполни вашите различни замена потреби.Исто така може да се користи со фармерки, тексас здолништа или како гроздобер ѓердан.12 inches Material : железо и aluminum Color : silver Features : Направен од здрав железо и алуминиум, површината е полиран, мазна и сјајна.Удобно : На рамо, рака синџир е за 0.Мулти-слој electroplating го прави тоа не е лесно да избледи и ' рѓа за долго време.Дојде во четири различни големини и може да се DIY вашиот спојки во чанти, рамо кеси или крст-тело кеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи