• Свеж
WADORN 6 Парови Кожна Торба Ремени, 3 Бои СТП Кожна Чанта Справува со Дупки Торба за на Рака Чанта Справи со Замена рачно изработени Шиење Торба Справи со Чанта Правење ?

WADORN 6 Парови Кожна Торба Ремени, 3 Бои СТП Кожна Чанта Справува со Дупки Торба за на Рака Чанта Справи со Замена рачно изработени

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Различни бои може да се совпадне со твоите различни вреќи за да се направи вашите кеси се погледне нови, а количината е доволно за да се задоволат вашите различни потреби.Должината е погоден и тоа е лесно да се носат.59 инчен(15mm) широк, 14.9 cm) долго, 0.Тоа може да се примени за да се чанти, чанти, рамо торби, паричници, транспарентен кеси, монета purses, и канџите да ги направи вашите кеси повеќе се насочуваат.8 mm), 2 пара/боја, 3 бои, 6 парови.Тоа е издржлив и монтажни, која е многу погодна за DIY паричник на одлуки.5 cm) широк, и 0.Количина : 6 Парови Боја : Црна, кафена и бела Карактеристики : ќе добиете 6 парови на кожна торба справува во 3 различни бои : црна, кафена и бела.Лесно да се Шие : паричникот рака е пред-удирани со тупаници, а дупка : 0.Тоа може да се примени за да се чанти, чанти, рамо торби, паричници, транспарентен кеси, монета purses, и канџите да ги направи вашите кеси повеќе се насочуваат.Површина е мазна, контрола е удобно, структурата е издржлив, и претставата е траен.Широк Спектар на Употреба : На кожа рачка на рака е одличен додаток за DIY кеси.92 инчен(379mm) долго, 0.Се воведе : Големина : за 0.Различни бои може да се совпадне со твоите различни вреќи за да се направи вашите кеси се погледне нови, а количината е доволно за да се задоволат вашите различни потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи