• Свеж
WADORN 3 Големини Метал Чанта Синџир, Крстот Тело Синџири Метални Синџир Рака Рамо Ремени Синџири со Метални Токи Замена Чанти Синџири Чанта Правење на Резерви, 24/39.4/47.2

WADORN 3 Големини Метал Чанта Синџир, Крстот Тело Синџири Метални Синџир Рака Рамо Ремени Синџири со Метални Токи Замена Чанти Синџири

Rating 
DEN 316.56

Од стока
Во магацинот

Уникатен Подарок за Пријатели : искористете ја оваа торба синџир рака да дизајн и натпревар единствена торба за пријатели и семејство.5x3mm, 1 влакно.20 инчен(5mm) широк, 39.24 инчен(120cm) долго, 0.2 инчи/120 cm.Злато на ѕвонење е само право, давање на вашата торба е исклучителен ефект.5 mm широк, линк : 7x4.Лесен за Инсталација : Постојат 2 метални токи на двете страни од торбата синџир, и лесно може да се поправи на две токи на вреќа со туркајќи ги навнатре.Се воведе : Големина : Железо синџир торба за на рака : за 0.Доволно големина и количина за да ги задоволат вашите потреби, замена и промена на потребите на различни кеси.20 инчен(5mm) широк, 47.4 инчи/100 см, и 47.Доволно големина и количина за да ги задоволат вашите потреби, замена и промена на потребите на различни кеси.Класична Замена на Синџир на Рака : паричникот синџир може да бидат заменети со сите видови на чанти и паричници.37 инчен(100cm) долго, 0.20 инчен(5mm) дебел; вртливата clasps : 0.Пријателите се исто така добар избор.20 инчен(5mm) дебел; вртливата clasps : 0.18 инчи(23x12x4.2 инчи/120 cm.5mm; clasps : 20.5мм), 1pc; Железен синџир торба за на рака : за 0.Инсталацијата не е едноставен и лесен, без дополнителни средства се потребни.4 инчи/100 см, и 47.Различни стилови на кеси може да бидат заменети со рамен синџири од различни големини.Злато на ѕвонење е само право, давање на вашата торба е исклучителен ефект.

Детални спецификации

Додатоци на производи