• Свеж
Чанта Рамка Бакнеж Затворач, Елегантен и Стилски Чанта Рамки за Кеси, Метална Рамка DIY Занает Материјали за Вечера Кеси, Вечер Чанти Чанта Торба Одлуки

Чанта Рамка Бакнеж Затворач, Елегантен и Стилски Чанта Рамки за Кеси, Метална Рамка DIY Занает Материјали за Вечера Кеси, Вечер Чанти

Rating 
DEN 306.96

Од стока
Во магацинот

Едноставен стил, елегантен и стилски, која е класично метална рамка се справи.Ви благодариме за вашето разбирање. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Лесен за инсталација и лесен за користење, да заштедат време и напор.Исклучителна изведба, без burrs, удобно допир, нема да боли раце.7 oz Application : се Користи за правење хардвер чанта материјал додатоци Пакет Листата : 10 x Чанта Frame Note : 1. Хардверски додатоци за вечера кеси, вечер чанти, чанти и рачно изработени чанти, итн.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Направени од премиум железо материјал, отпорен на корозија и не е лесно да ' рѓа, ви обезбеди одлична користење на искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Чанта Frame Material : Iron Color : Злато и Silver Size : Прибл. Исклучителна изведба, без burrs, удобно допир, нема да боли раце.Функција : 1. Лесен за инсталација и лесен за користење, да заштедат време и напор.Хардверски додатоци за вечера кеси, вечер чанти, чанти и рачно изработени чанти, итн.Едноставен стил, елегантен и стилски, која е класично метална рамка се справи. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.3 in Weight : Прибл.Направени од премиум железо материјал, отпорен на корозија и не е лесно да ' рѓа, ви обезбеди одлична користење на искуство.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Purse Frame
Material:
Iron
Color:
Gold and SilverSize
Application:
Used for making hardware handbag material accessories
Package List:
10 x Purse Frame :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Додатоци на производи