• Свеж
Автоматско Патување Windproof Чадор Патио Чадор Светлина Cordless 28 LED Светла Отворено Кампување Чадор Пол Светлина

Автоматско Патување Windproof Чадор Патио Чадор Светлина Cordless 28 LED Светла Отворено Кампување Чадор Пол Светлина

Rating 
DEN 1140.00

Од стока
Во магацинот

Пол монтирани се вклопуваат цврсто за повеќето чадори со 35mm да 43mm дијаметар пол, заедно со лесно може да се закачи на било каде со две куки. 3 ОСВЕТЛУВАЊЕ НАЧИНИ : .Притиснете еднаш за 4 LED светла.Притиснете два пати за 24 LED светла.Ние инженер нашите чадори за да се застане на тестот на времето.Супер лесно да се затвори на чадор и нема потреба да се грижите за пак да се врати.Патио Чадор Светлина Cordless 28 LED Светла Отворено Кампување Чадор Пол Светлина Карактеристики : Пол монтирани се вклопуваат цврсто за повеќето чадори со 35mm да 43mm дијаметар пол, заедно со лесно може да се закачи на било каде со две куки.3 ОСВЕТЛУВАЊЕ НАЧИНИ : Притиснете еднаш за 4 LED lights Press два пати за 24 LED lights Press три пати за 28 LED lights Can се користи како чадор светлина, кампување шатор светлина, привремено итни светлина, Совршен за СКАРА, јадење надвор, карти за играње, или само да седи на патио.LED Живот : 100,000 Hours Dimensions : 16*2.5 cm Note : Батерии НЕ се вклучени(Бараат 4x AA батерии) капата светлина не водоотпорен, тоа подобро го симнат тоа нема да врне.Пакет Содржи : 1x 28 Led диоди Чадор Light Perfect подарок за Мажи,Жени, деца и ученици , родители, пријатели, колеги ,љубовници.

Детални спецификации

Додатоци на производи