• Свеж
ПВЦ Машина, ПВЦ Машина Ratcheting Цевка Цевка Машина Една рака Брзо Цевка Алатка за Сечење за Сечење ПВЦ Пластични Црева и Цевки

ПВЦ Машина, ПВЦ Машина Ratcheting Цевка Цевка Машина Една рака Брзо Цевка Алатка за Сечење за Сечење ПВЦ Пластични Црева и Цевки

Rating 
DEN 453.36

Од стока
Во магацинот

На машина телото е направено од алуминиум легура фалсификување на процесот, а на површината е sandblasted и пластични прска, со висока цврстина и не е лесно да ' рѓа.Користење легура сечилото дизајн, ЦПУ точни машина за полски сечење на работ, sharping и тешко.Пролетта автоматски одбиените топки и е направен од челик, која е цврст и издржлив и работата е полесно и сечење е повеќе труд за заштеда.Дршката опашката е опремен со брава дизајн, кој е лесен за чување, спречува случајно повредата кога не е во употреба и е безбеден за употреба.Ергономски дизајн, удобно да се одржи и да не се лизга со криви се справи.Спецификација : Предмет Тип : Цевка Машина Материјал : Алуминиум, легура Апликација : ПВЦ цевки и линија цевки за сечење е Применливо Цевка со Дијаметар : Прибл. 0 ~ 32-милиметри / 0 ~ 1.3 во Пакет Листа : 1 x Цевка Машина Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Детални спецификации

Item Type:
Pipe Cutter
Material:
Aluminum alloy, alloy
Application:
PVC pipe and line pipe cutting
Applicable Pipe Diameter:
Approx. 0 ~ 32mm / 0 ~ 1.3in
Package List:
1 x Pipe Cutter :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Додатоци на производи