• Свеж
Цевка Shears ПВЦ Цевки Ножици Пластична Цевка Машина водовод Клешти Цевка Цевка Трим Прирачник Алатка Остри Алуминиум Максимална Отворање 63mm Портокал

Цевка Shears ПВЦ Цевки Ножици Пластична Цевка Машина водовод Клешти Цевка Цевка Трим Прирачник Алатка Остри Алуминиум Максимална

Rating 
DEN 653.28

Од стока
Во магацинот

Цевка Shears се главно направени од силни и издржливи Алуминиум материјал за долг животен век.Цевка Ножици со прецизност дизајн се погодни за да се стриже цевки со рамен устата и не burrs.ПВЦ Цевка Клешти имаат силна и безбедна shearing, не е лесно да се пробие и не е лесно да ' рѓа.Прирачник за Пластична Цевка Ножици има Ергономски справи и може да обезбеди удобен работен griping сила која ја зачувате вашата сила и одговараат за долго време работи.Водовод Клешти може да го Затворите се справува со затворач и лесно да се стави настрана.

Детални спецификации

Додатоци на производи