• Свеж
Полињата за Алатка TC4QPVC Брзо Ослободување Цевки Машина за Пластична Цевка, 12-Инчен

Полињата за Алатка TC4QPVC Брзо Ослободување Цевки Машина за Пластична Цевка, 12-Инчен

Rating 
DEN 3639.84

Од стока
Во магацинот

К. Г. Капацитет : 1-7/8 да 4-1/2".О.Г.Капацитет : 48 за да 114 мм.За сечење ПВЦ.Најдобри следење, најлесен сечење цевки секачи на располагање.Заменете го носи машина тркала за подолго алатка живот и побрзо намалувања.Големина : 12-Инчен.

Детални спецификации

Додатоци на производи