• Свеж
12 Парче 11 Инчи Обновливи Пластични Цевчиња за Високи Чаши и Tumblers 6 Бои BPA-Free Нераскинливо Јасно Сјајот Искра Пиење Слама со 1 Чистење со Четка Не машина за миење Садов

12 Парче 11 Инчи Обновливи Пластични Цевчиња за Високи Чаши и Tumblers 6 Бои BPA-Free Нераскинливо Јасно Сјајот Искра Пиење Слама

Rating 
DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

Сет од 12 парчиња обновливи цевчиња - 11 Инчен екстра долг Должина /0.23 Внатрешен Дијаметар / 0.3 надворешен Дијаметар вклучувајќи црвена, розова, виолетова, беж, сина и теал бои.Изработени од Еко-пријателски храна одделение пластични материјали, BPA FREE, цврсти и трајни.Компатибилен за мејсон тегли, 16oz, 20oz, 24oz, 30oz Tumblers кригла.Цевчиња може да се намали пократки за да се вклопи во помали купови, деца чаши или други големини ви треба.Сјајот искра јасно пластични цевчиња се многу светли и слатки, тие, исто така, може да биде како подарок за вашето семејство, пријатели.НЕ машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО-ве Молиме да не ги ставите овие цевчиња во машина за миење садови.Ве молиме да користите четка за чистење на нив. 12 Парчиња Обновливи Пластични Цевчиња Одговара за Мејсон Тегли, Tumblers, 11 Инчи Сјајот Искра Нераскинливо Пиење Слама со 1 Чистење со Четка, BPA Free и Еко-пријателски.НЕ машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНОве Молиме да не ги ставите овие цевчиња во машина за миење садови.Ве молиме да користите четка за чистење на нив.

Детални спецификации

Додатоци на производи