• Свеж
Hettich 1620A 6 Место Аголот на Роторот, 9000 вртежи во минута, 85mL Цевка Капацитет, 9418 RCF

Hettich 1620A 6 Место Аголот на Роторот, 9000 вртежи во минута, 85mL Цевка Капацитет, 9418 RCF

Rating 
DEN 911.76

Од стока
Во магацинот

6 Место аголот на роторот.За 6 x 85m L тест цевки. 9000 rpm Максимална брзина.Максимална RCF : 9418 x g. 35 степени агол. 6 Место аголот на роторот.За 6 x 85m L тест цевки. 9000 rpm максимална брзина. 9418 x g максимална RCF. 35 степени агол.

Детални спецификации

Додатоци на производи