• Свеж
Xialuo Воздух Перница ББ Крем, Осветлувајќи База Concealer Слободни Рефил, Навлажнувачки Concealer Светла Шминка База Долготрајни

Xialuo Воздух Перница ББ Крем, Осветлувајќи База Concealer Слободни Рефил, Навлажнувачки Concealer Светла Шминка База Долготрајни

Rating 
DEN 769.68

Од стока
Во магацинот

Боја ќе бидат прилагодени според различни тонови на кожата. ❤♥【360-степен Шминка】 : употреба на еластична bionic филм наместо традиционалните сунѓерот садот не само што ги држи на течни свежи, но, исто така, го зголемува капацитетот.Таа има бели и природна боја опции, која може да ги задоволи различни тонови на кожата и да се создаде здрава шминка фондацијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи