• Свеж
All-Star Про-Елита Серија 35 Бејзбол Catcher е Мит

All-Star Про-Елита Серија 35 Бејзбол Catcher е Мит

Rating 
DEN 9598.80

Од стока
Во магацинот

All-Star CM3000 BT Pro Web Отворени Врати со Прст Покрие Catcher е Мит.Користи од над 20 главната Бејзбол Лига (mlb Catchers.Ексклузивно Јапонски пржен управува кријат дава побрзо пауза и продолжува животот.Мека тен на кожа џеб дава голема чувствуваат и екстра ПОП.Поединечно рачно изработени.All-Star CM3000 BT Pro Web Отворени Врати со Прст Покрие Catcher е Мит, кој се користи од над 20 главната Бејзбол Лига (mlb Catchers.Ексклузивно Јапонски пржен управува кријат дава побрзо пауза и продолжува животот.Мека тен на кожа џеб дава голема чувствуваат и екстра ПОП.Поединечно рачно изработени.

Детални спецификации

Додатоци на производи