• Свеж
HD Индустриски Камера,Микроскоп Камера Бесплатно Возење 5MP Индустриски Камера 0.5 X Пати ccd Интерфејс Адаптер Намали Огледало Може да биде Фотографиран Дигитална Кам?

HD Индустриски Камера,Микроскоп Камера Бесплатно Возење 5MP Индустриски Камера 0.5 X Пати ccd Интерфејс Адаптер Намали Огледало Може

Rating 
DEN 1091.52

Од стока
Во магацинот

Висока-брзина USB2.0 интерфејс, пренос на податоци брзина достигнува и до 480 Mb/s.Вграден-во слика процесор за црно и бело/боја, прикажување/inverting, нервира, автоматски баланс на белата боја, авто добие и повеќе. 0.5 X CCD окуларот адаптер, специјално дизајнирани за микроскоп фото преземање и снимање на видео.Suppostatic и динамичен фотографирање.Главно се користи во индустриски производ производство тестирање, предавање на истражувањето, материјал за анализа, клинички тестирања, микроскопска слика набљудување и анализа, мерење, опрема за пакување, медицинска опрема инспекција, PCB инспекција, phlx и компонента за тестирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи