• Свеж
Alivila.Y Мода Женска Faux Кожа Steampunk Корсет Долна Облека Се Облекуваат За Партијата Clubwear

Alivila.Y Мода Женска Faux Кожа Steampunk Корсет Долна Облека Се Облекуваат За Партијата Clubwear

Rating 
DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

Мора да се модните додатоци за вашата гардероба.Центар Пред Должина : 17.Мора да се модните додатоци за вашата гардероба.Black Gold Стил : 10 Поддршката на Пластични Коски, од Страна на Патент и Назад Лента Алкохол, Со Жартиера и Појавување на Г-Стринг.Y Мода Ознака. Пакетот содржи Alivila.На Корсет Фустан е наредени во памучен материјал за durablity и поддршка и заштита на надворешноста ткаенина.Марка Матичен Број : 4746860.Black Silver Стил : 7 Поддршка на Пластични Коски, Доаѓа со половината појас, Назад Патент и со Појавување на Г-Стринг.Оваа лебдеат корсет ви дава цврста мускулна контрола и размена на инстант половината намалување.Убава фигура за вашата колекција, на корсет е boned за поддршка со висок квалитет на изработка и Висок квалитет сатен материјал да sculpt на hourglass фигура.Центар Пред Должина : 20".Страна Должина : 17.Страна Должина : 17.Y Мода е регистриран бренд под знак закон за заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи