• Свеж
Chicastic Црн Сатен Секси Силна Boned Корсет Чипка Overbust Половината Cincher Bustier Bodyshaper На Врвот, Исто Така, White & Црвена

Chicastic Црн Сатен Секси Силна Boned Корсет Чипка Overbust Половината Cincher Bustier Bodyshaper На Врвот, Исто Така, White & Црвена

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Chicastic Корсети се изработени со највисок квалитет сатен и се вметнуваат со многу силна пластика boning.Корсети се една од најсекси парчиња една жена може да има во нејзината гардероба.Големина Шема.Се погодни да се носат во јавниот и во приватниот, корсети помогне во половината обука и телото обликување и зголемете ја вашата самодоверба. Внимателно линија до двете страни на вашиот busk на предната страна на корсет.Ткаенина Материјал - 90% Полиестер, 10% Spandex.Корсет Карактеристики и Материјално - Силна Пластика Boning, Чипка назад со 2 групи на панделки, кои можете да ги realign како што е потребно.Кука и Око затворање.Тие може да биде незгодно да се стави на и ако сте запознаени со тоа како тие работат.Она што се вклучени - Секој корсет има скромност панел во задниот што е за 10 инчи долго и 5 инчи, широк, кои можат да бидат користени за проширување на корсет во грбот.Овие корсети се совршени за булчински носат, булчински долна облека, датум ноќи, бурлеска, пареа панк свадба фустани, ноќта на Вештерките носии, или било какви интимни или дури и партија амбиент.Потоа работи на долниот дел на алкохол построги.

Детални спецификации

Додатоци на производи