• Свеж
AIPERRO Куче Автомобил Бустер Седиште Зајакне Метална Рамка Миленичиња Патување Превозникот за Мали Кучиња, Мачки, Преносни Расклопна Горниот Капак Кутре Автомобил П

AIPERRO Куче Автомобил Бустер Седиште Зајакне Метална Рамка Миленичиња Патување Превозникот за Мали Кучиња, Мачки, Преносни Расклопна

Rating 
DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

Дише мрежа на четири страни обезбедува свеж воздух циркулацијата и подобар поглед за вашата прекрасна милениче.Материјал : Оксфорд ткаенина/Метал бар.Оксфорд ткаенина е водоотпорен и лесно да се чистат со влажна крпа.Големина : 15.8" H, одговара на мали кучиња, мачки, puppies, зајаци и други мали животни тежина до 15 кг.Обезбеди пространа пријатно место за домашни миленици да се одморат во патувате.Куче столче, исто така доаѓа со внатрешноста сигурносен ремен за околу рака се користи за да се дефинира за да се кучиња јака или темперамент, кој го спречува вашите миленици од скокање надвор и да се осигура нивната безбедност.Боја : Портокал+Сива Боја. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 кутре столче доаѓа со обновливи супер апсорпција милениче пишам подлога која е пренослив и машина перат.Здрав засилен метални решетки подобрување на поддршка на ова куче безбедноста на седиштето, да ви помогне да се задржи формата.На столче бустер е направен од оксфорд материјал, водоотпорен и нечистотија-доказ, ги штити столче од домашно милениче коса, кал и вода.Ве молиме бидете сигурни дека металните решетки се наметнува на надворешната гума затки за да се обезбеди стабилност.【МИЛЕНИЧЕ АВТОМОБИЛ ПРЕВОЗНИКОТ ДИМЕНЗИЈА】 15.Домашно милениче Тежина Предлог : 15lbs.Кога не се користи, тоа е лесно да се свитка целосно рамен за складирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи