• Свеж
Baoblaze Милениче Бустер Седиште Безбедност Монтажни Гнездо Преносни Водоотпорен Дише Против Пролизгување Трајни на Автомобил Потпирач за Кревет за Мали Миленичиња S

Baoblaze Милениче Бустер Седиште Безбедност Монтажни Гнездо Преносни Водоотпорен Дише Против Пролизгување Трајни на Автомобил Потпирач

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.Костум за мали куче куче, мачка маче пет мали животни.Ова куче може да се заштити вашиот од нула,коса, мирис и нечистотија како и задржи вашето домашно милениче повеќе безбеден.Да се допре или да ги гледате вашите миленичиња во секое време, и исто така можете да седат на copilot да го хранат. - Одговараат за мало куче куче, мачка маче пет мали животни.Тоа може да биде ставен на конзола во автомобил за зголемување на интимноста меѓу вашето домашно милениче и вие, домашни миленичиња исто така можат да уживаат во сценографијата и се чувствуваат доволно безбедно.Спецификација : - Материјал : Водоотпорен Композитни Крпа+Cotton Size Табела : Големина : 42x25x20cm/16.Тоа може да биде ставен на конзола во автомобил за зголемување на интимноста меѓу вашето домашно милениче и вие, домашни миленичиња исто така можат да уживаат во сценографијата и се чувствуваат доволно безбедно. - Погоден за домашни миленичиња големина : 42x25x20cm/16.Опис : - Ова куче може да се заштити вашиот од нула,коса, мирис и нечистотија како и задржи вашето домашно милениче повеќе безбеден.87inch Package Вклучува : 1 Парче Pet Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

- Material:
Waterproof Composite Cloth+Cotton
Size Chart:
Size:
42x25x20cm/16.54x9.84x7.87inch
Package Includes:
1 Piece Pet :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Додатоци на производи