• Свеж
Lixada 10pcs Bungee Кабелот Max. 300мм Tarp Церада Врски Мозок Еластична Јаже Крошна Вратоврска Надолу Кабелот Кампување Шатор Додатоци

Lixada 10pcs Bungee Кабелот Max. 300мм Tarp Церада Врски Мозок Еластична Јаже Крошна Вратоврска Надолу Кабелот Кампување Шатор Додатоци

Rating 
DEN 1519.20

Од стока
Во магацинот

Составена од најлон мозок и ABS топката, лесни, тешки, и издржливи.Еластична дизајн обезбедува постојана тензија и цврста задржете.Може да се протегала до 11.8 инч.Одговара за повеќето tarps со претходно биле вклучени, лесно да се смени неговата позиција и да ги отстраните.Корисно за кампување, шатори, tarps, стока, организирање/одржување извиткани кабли.Материјали : Најлон + ABS.Карактеристики : составена од најлон мозок и ABS топката, лесни, тешки, и издржливи.Еластична дизајн обезбедува постојана тензија и цврста задржете.Може да се протегала до 11.8 инч.Одговара за повеќето tarps со претходно биле вклучени, лесно да се смени неговата позиција и да ги отстрани Корисни за кампување, шатори, tarps, стока, организирање/одржување извиткани кабли.Карактеристики : Материјал : Најлон + ABS Мозок се Протегала Должина : Max. 300мм / 4.3 - 11.8 во Топка со Дијаметар : 26mm / 1.0 во Тежина : 12.3 g / 0.4 оз (1pc)Пакет Листата : 10 * Bungee Кабелот.

Детални спецификации

Додатоци на производи