• Свеж
Huda Убавина GloWish Мека Зрачења Бронзирање Прав (Длабоко Тен)

Huda Убавина GloWish Мека Зрачења Бронзирање Прав (Длабоко Тен)

Rating 
DEN 1511.76

Од стока
Во магацинот

Светло-како-воздух, не-powdery текстура е 90 проценти природно добиени и се однесува како свила, спојувајќи така беспрекорно ние се заколнам дека се чувствува како да сте облечен ништо на сите.Пренос-доказ, не-сушење прав bronzer со кадифена заврши што ви дава природен изглед тен со суптилна луминозноста.

Детални спецификации

Додатоци на производи