• Свеж
Yinpecly 6PCS Toggle се Фати за Заклучување 1.18 x 0.98 (LxW) Ретро DecorativeGolden Тон Заклучување за Куфер Градите Багажникот Latch Затворач

Yinpecly 6PCS Toggle се Фати за Заклучување 1.18 x 0.98 (LxW) Ретро DecorativeGolden Тон Заклучување за Куфер Градите Багажникот

Rating 
DEN 186.96

Од стока
Во магацинот

【ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА】- 30x25mm/ 1.18x0.98(L*W);Планината Дупка Кол : 2.3 mm/0.09 инч. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】-Направен од висок квалитет на цинк легура, задебелена, силна, повеќе отпорни на корозија, помалку рѓа, убава и доволно силни за да издржат доволно тежина. 【УНИКАТЕН РЕТРО ДИЗАЈН】-Ретро шема, исклучителна стил, не се погодни само за да варира во зависност од дрвени гајби, дрвени кутии за накит,но, исто така, ги красат вашата домашна било декорација, додадете малку ретро и елегантен вкус. 【МУЛТИ АПЛИКАЦИЈА】-На anitque кутија latch тока може да се користи на многу површини, како што се маса, лента со алатки, гроздобер дрвена кутија, кутија за накит, подароци кутија за вино кутија, кабинет, шкафот.Лесно да се биде инсталиран со доволно навртки, и функционира како печат. 【ЛЕСЕН И БРЗ ИНСТАЛАЦИЈА】-Завртка за инсталација бара само позиционирање и стеснување, и на целата инсталација е завршена во два чекори.Со овој сет на додатоци, можете да не само поправка на античкиот кутија во вашиот дом, вие исто така може да направи многу убава кутија youself како подарок за оној што љубовник.

Детални спецификации

Додатоци на производи