• Свеж
Клипови PPYY New-Насловна лента со алатки Случај Слободно Монтирање Метал за да се Префрлате Latch Фати 4

Клипови PPYY New-Насловна лента со алатки Случај Слободно Монтирање Метал за да се Префрлате Latch Фати 4

Rating 
DEN 280.56

Од стока
Во магацинот

Материјал : Метал.Тип : хартија клип.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch.Материјал : Метал Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупната Големина(Прибл.) : 10.2 x 3.3 x 1.7 cm / 4" x 1.3" x 0.67" (L*W*H) Одредување Дупка Кол(Секој) : 5mm/ 1/5" Нето Тежина : 75g Дизајниран со добар анти-корозија метал материјал, издржлив да ја користите.Може да се користи на кутии, кутии, градите, итн.Идеална хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.Пакет Содржина : 1 x Toggle Latch Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch.Материјал : Метал Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупната Големина(Прибл.) : 10.2 x 3.3 x 1.7 cm / 4" x 1.3" x 0.67" (L*W*H) Одредување Дупка Кол(Секој) : 5mm/ 1/5" Нето Тежина : 75g Пакет Содржина : 1 x Toggle Latch Објект специфики : Материјал : Metal Type : хартија клип.

Детални спецификации

Додатоци на производи