• Свеж
accessorypart Задниот Браник Guard за Dacia Duster 2018-2021 Нерѓосувачки Челик Хром 2 компјутери

accessorypart Задниот Браник Guard за Dacia Duster 2018-2021 Нерѓосувачки Челик Хром 2 компјутери

Rating 
DEN 1549.44

Од стока
Во магацинот

Само Погодна за Dacia Duster 2018-2021. Производот е изработен од нерѓосувачки челик и нејзините суровини е во класа AISI 304 стандард за квалитет.Поради тоа што е произведено во калапи специјално подготвени за возилото, тоа е 100% компатибилен со вашето возило.Производот има заштита функција покрај неговите додатоци изглед.Благодарение на високиот квалитет на двострано ленти на задната површина, тоа не се бара дупчење и сечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи