• Свеж
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Huawei Нова 2 - Dandiya Отчукувања

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Huawei Нова 2 - Dandiya Отчукувања

Rating 
DEN 358.08

Од стока
Во магацинот

Дизајнер Случај за Huawei Нова 2 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Huawei Нова 2. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Huawei Нова 2 е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Huawei Нова 2 Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Huawei Нова 2 Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Huawei Нова 2, додека да го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Huawei Нова 2 со Дизајнер Случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи