• Свеж
SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 11, Мека Ткаенина Ткаенина Покрие со TPU Внатрешни работи Против Пролизгување Отпорен на Гребење Стилски Тенок Full Body Заштитна Мобилен Телефон Случ

SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 11, Мека Ткаенина Ткаенина Покрие со TPU Внатрешни работи Против Пролизгување Отпорен на Гребење Стилски

Rating 
DEN 315.36

Од стока
Во магацинот

✔ Компатибилност - Овој случај е компатибилен со Xiaomi Mi 11 6.81". ✔ Против Пролизгување & Анти Нула Ткаенина Материјал Направен од премиум анти-нула крпа материјали, што дава класичен изглед и удобно чувство на допир.Против пролизгување TPU electroplated рамка обезбедува добра контрола, не треба да се грижите за вашиот телефон на лизгање надвор. ✔ Полно Тело за Заштита на - На екран и камера усните се 0.33 mm повисока дизајн за да се биде добар заштитни случај за вашиот i Phone, без гребнатинка да леќи кога laying down телефон, може да штити од прашина, нечистотија подобро. ✔ Слим & Флексибилни Случај - Тенок дизајн додадете без гломазна на вашиот i Phone, лесен за носење, нема да додадете која било тежина на вашиот i Phone.Флексибилни еден-парче дизајн го прави лесно да се инсталира без гребење на вашиот i Phone. ✔ Надградба Чувствителни Одговорно Копчиња - Опремени со ажурирани независни копчиња, што ги прави лесно да притиснете, со дефинитивен тактилни повратни информации.Кожата-friendly се чувствуваат со одлична контрола.

Детални спецификации

Додатоци на производи