• Свеж
n-FAB М-RDS Предниот Браник : 1pc Радиус Браник со Интегриран Сребро во Прав Обложени Алуминиум Пропадна Плоча се Вклучени : Текстура Црна - T071MRDS-TX

n-FAB М-RDS Предниот Браник : 1pc Радиус Браник со Интегриран Сребро во Прав Обложени Алуминиум Пропадна Плоча се Вклучени : Текстура

Rating 
DEN 242.64

Од стока
Во магацинот

Тојота, 07-13 Тундра.N-Fab М-RDS Предниот Браник : 1pc Радиус Браник со интегриран сребро во прав обложени алуминиум пропадна плоча се вклучени : Текстура Црна.Сјај Црна Модуларен Страна плочи Вклучени, Браник е акции ширина.Мулти-Планината Систем работи целосна должина на центарот на браник, овозможува Повеќе LED Светло Конфигурации до 40" Радиус.Целосно Заварени 1 парче изградба, 1. 75" . 095 Ѕид Цевки, Директна гром на, без дупчење или сечење.N-FAB М-RDS Prerunner предниот браник ја следи линијата на предната страна на вашиот камион да се создаде исклучително чисти и агресивни пред тркач изглед.Новиот Мулти-Планината систем ви овозможува да се качи различни комбинации на LED светла.Оваа RDS Браник е два-дел систем со браник алуминиум пониски пропадна плоча*, на располагање како целосно полнење.Секој амортизер е направен во САД , со еден . 095 ѕид челик цевки и вклучува 5-година заврши и животниот век на изработка.

Детални спецификации

Додатоци на производи