• Свеж
Fab Четири DR09W2950B Браник

Fab Четири DR09W2950B Браник

Rating 
DEN 948.00

Од стока
Во магацинот

Fab Четири DR09-W2950-Б Тешки Задниот Браник; Соголени/Paintable; Вкл. 0.75 во.Д-Прстен Планината;.Fab Четири Inc.е светски водечки браник производителот посветен на туркање на границите на иновации и дизајн оригиналност во секој перформанси на производот тие се развиваат.Fab Четири производители секој производ со една цел : квалитет претставено на време.Нивната мисија е да се изгради највисок квалитет, визуелно уникатни производи во cid со супериорен форма и функција, неверојатен дизајн и стил карактеристики кои се за вториот нема.Fab Четири гради своите производи за клиенти да се земе изгледот на нивните возила на сосема ново ниво!Тешки браник карактеристики на крајната во функционално-стилски заштита.Изградена на трајни формирана челик со интегриран чекори од двете страни на задната врата.Оваа браник го задржува ОЕМ приемник hitch и жици локации.Повеќе отколку што се очекуваше..подобро отколку што се очекуваше!.

Детални спецификации

Додатоци на производи