• Свеж
SHUNDA Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro 5G, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни Потпирачот Покритие за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro 5G 6.67 - Црна

SHUNDA Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro 5G, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни Потпирачот

Rating 
DEN 311.52

Од стока
Во магацинот

Заштита на телефонот од гребнатини и удар. ③ На поставените усните на екран и камера заштита се за 0.Го прават возењето побезбедно.5 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини.Мекото TPU силикони е лесно да се размонтираат и инсталирате.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Поставените усните на екран и камера заштита се за 0.5 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини. ④ Изградена-во заградата Тоа Може да Ротира Слободно 180°Флип Виткање,360°Ротари Ротација, Лесен За Употреба.Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај, специјално дизајнирани за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro 5 G.Кутија Содржи : 1 * Телефон Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro 5 G.Вградениот метален магнетен лист може да биде прикачен на автомобил, има силна адсорпција сила, и не е лесно да падне, така што може да се вози на автомобил повеќе безбедно.Мекото микрофибер поставата внатре помага да се заштити телефонот.Вграден-во заградата Тоа Може да Ротира Слободно 180°Флип Виткање,360°Ротари Ротација, Лесен За Употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи