• Свеж
RhinoShield Браник Случај Компатибилен со [iPhone 11 / XR] | CrashGuard NX - Шок Абсорбента Тенок Дизајн Заштитна Маска 3.5 M / 11ft Капка Заштита - Розово Руменило

RhinoShield Браник Случај Компатибилен со [iPhone 11 / XR] | CrashGuard NX - Шок Абсорбента Тенок Дизајн Заштитна Маска 3.5 M / 11ft

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

⚠️КОМПАТИБИЛНОСТ : Само компатибилни со i Phone 11 / i Phone XR. ✔️СИГУРЕН ШОК ЗАШТИТА : Надминува воена одделение стандарди, обезбедување на влијанието заштита од 11 метри (3.4 m), додека се 20% потенки отколку други случаи кои нудат слични ниво на заштита.Внатрешниот саќе структура помага апсорбира 10% повеќе влијание. ✔️ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Тешки, но сепак флексибилен, има форма без олабавување по свиткување или истегнување, исто така отпорен на гребење.Силно препорачувам спарување овој производ со Rhino Shield Влијание Заштита на Екранот Заштитник, само во случај кога за лицето надолу паѓа на зашилен предмет или високо-нерамна површина. ✔️ДОДАДЕТЕ ЛИЧЕН КОНТАКТ : Crash Guard NX браник случаи се индивидуализира.Променливи прирабници и копчиња нека ви се меша и натпревар да се направи во случај навистина твое. ✔️Како USER-FRIENDLY : Лесен пристап и контрола на сите телефонски копчиња.Прецизност cutouts за сите порти се вклопуваат повеќето кабли.

Детални спецификации

Додатоци на производи