• Свеж
SHUNDA Случај за Sony Xperia 1 III, СТП Кожен Паричник Случај Покрие [Стојат Функција] со 3-Слотови - Црвена

SHUNDA Случај за Sony Xperia 1 III, СТП Кожен Паричник Случај Покрие [Стојат Функција] со 3-Слотови - Црвена

Rating 
DEN 371.52

Од стока
Во магацинот

Материјал : Направен од високо-квалитет СТП кожа.На оваа високо-квалитетни кожа е специјално дизајниран за Sony Xperia 1 III.Погодност : Паричникот-стил заштитни случај со 3 картичка слотови и џеб ви помага да ги зачувате вашите лична карта, возачка дозвола, кредитни картички, и мала количина на пари.Функција : заградата на функцијата ќе ви донесе повеќе погодност, може да се види филмови и видео разговор од повеќе перспективи.Дизајн : Кожен паричник во стилот на мобилен телефон случај со двојна боја за појавување на дизајн, модерен и бизнис.Магнетни затворање : ефективна магнетни кожа за на рака има доволно силна магнетна компонента за да го затворите случај сигурно, обезбедување вашиот телефон е безбедно и заштитени.Карактеристики : ① Овој случај е направен од високо-квалитет СТП кожа и флексибилни TPU го заштитува вашиот телефон од случајно капки, удари, прашина и гребнатини. ② Можете да ги носите вашите ID, кредитни картички и готовина, без да се земе вашиот паричник со вас. ③ Оваа Флип Случај може да биде вклучен за да хоризонтална положба и да дејствува како стојат функција, погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Кутија Содржи : 1 * Sony Xperia 1 III телефон случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи