• Свеж
U-nitt Премија 3-pc Бонсаи Алатка Поставите Јаглероден Челик: Конкавна Машина; Knob Машина; Жица Машина; во Случај Кожа

U-nitt Премија 3-pc Бонсаи Алатка Поставите Јаглероден Челик: Конкавна Машина; Knob Машина; Жица Машина; во Случај Кожа

Rating 
DEN 2016.00

Од стока
Во магацинот

U-nitt Премиум јаглероден челик бонсаи алатки : поради природата на јаглероден челик, во ретки случаи, точки на светлина рѓа може да се случи на некои алатки.A dab на сите намена масло треба да се грижи за тоа.Оваа постапка треба да бидат рутински дел одржување на јаглероден челик алатки во целина.tools ќе дојде во кожа случај, целосно проверени и лесно подмачкана, со 3 година продолжена гаранција. 4 алатки вклучени : 8" конкавна гранка машина, 8" knob машина; 8" жица машина;.Големина : 3-алатка сет : премија 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи