• Свеж
MYMTY Бонсаи Алатки Поставите 17PCS Градина Рака Алатка во Собата,Вкусен Градинарство Средување на Алатки Сет Вклучуваат Кастрење Shears,Јаглероден Челик Бонсаи Ножици,М?

MYMTY Бонсаи Алатки Поставите 17PCS Градина Рака Алатка во Собата,Вкусен Градинарство Средување на Алатки Сет Вклучуваат Кастрење

Rating 
DEN 2399.76

Од стока
Во магацинот

【Специјални бои за посебни ќе】Овој сет на градинарството tools е различен од другите групи, бидејќи тоа е розова и повеќе станува популарен со жени и деца. 【Висок интензитет на Бонсаи Обука Wier】Градинарство Градинарски Алатки во собата вклучуваат 4 бонсаи обука жица, која може да се користи за да се создаде повеќе бонсаи дрво форми.Градинарството shears зафат дел според рака дизајн на некоја кривина може да се направи вашиот пета удобно и ќе ви овозможи да се изгради подобра сила во процесот, вие само треба да нежно притиснете за да се постигне саканиот уреденост.Жица е супер еластичен и може да се извртени и свиткана многу пати без да се прекрши.Исто така е лесен и може да се одржи на сите градинарство алатки ви треба.На оваа високо-квалитетни чанта е направен од најновите материјал и е водоотпорен и rainproof.Страна на ножици имаат безбедност на копчето вие само нежно притиснете ја целата ножот ќе биде заклучен, кога не е во употреба, ве молиме да го заклучите тоа значи дека ножот не боли вашата.Можете да ги користите процес од детството за да се посветам на хоби на градинарството, и го однесе далеку!Уживајте во вашиот родител-дете време со вашите деца, така што хоби на градинарството може да се пренесува на следната генерација.Розова градинарство сет е поверојатно да бидат пречекани од страна на децата, можете да ги придружуваше во исто време, исто така може да се развие интерес на децата, додека се различни исто така може да биде дадена како дар, доаѓаат да го донесе дома!.

Детални спецификации

Додатоци на производи