• Свеж
EXCEART 16 Шишиња Мика Пигменти во Прав, Сапун, Боја за Сапун Боење Сапун Одлуки Багрила Постави на Кожата Безбедно за DIY Сапуни Бања Бомби Свеќа Правење на Ноктите Полир

EXCEART 16 Шишиња Мика Пигменти во Прав, Сапун, Боја за Сапун Боење Сапун Одлуки Багрила Постави на Кожата Безбедно за DIY Сапуни

Rating 
DEN 465.60

Од стока
Во магацинот

20cm - Овие честички се супер креативни за DIY љубовници или ноктите уметници, дизајн на вашиот сопствен уметнички занает.Изберете една и тоа сигурно ќе можат и да ви помогне да се создаде мода и персоналните ноктите.- за употреба како лична или професионална сапун или свеќа одлуки состојка.Лесно операција, едноставно чувајте ги вашите нокти се чисти, се применуваат слој на база на масло, а потоа нанесете тенок слој на ноктите во прав.Можете да направите различни комбинации на бои и да се создаде повеќе креативни помине уметност декорација.Можете да користете четка за да ги собереш на прав и се примени врз вашите нокти.- Лесно операција, едноставно чувајте ги вашите нокти се чисти, се применуваат слој на база на масло, а потоа нанесете тенок слој на ноктите во прав.лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.- Убави украси за нокти кои ќе ви даде уникатна, зашеметување, сјајна, око - фаќање на изглед.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.Пакет Вклучувајќи 16 x шишиња на пигмент.

Детални спецификации

Додатоци на производи