• Свеж
Кливленд Cavaliers Џејмс Л. #23 Нација Bobble

Кливленд Cavaliers Џејмс Л. 23 Нација Bobble

Rating 
DEN 773.04

Од стока
Во магацинот

Bobble мерки околу 8.5 јас инчи во висина.Карактеристики детална реплика на играчот.Позадина карактеристики тим логото и претставување на нивната нација на навивачите.Официјално лиценцирани производ произведени од страна Засекогаш колекционерски предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи