• Свеж
Ladieshow 3 Еез Гајтанот Pin Домаќинство Машина за Шиење Замена Bobbin Ролна Гајтанот Носителот Помошни Гајтанот Pin Компатибилен со Пејачот Машина за Шиење

Ladieshow 3 Еез Гајтанот Pin Домаќинство Машина за Шиење Замена Bobbin Ролна Гајтанот Носителот Помошни Гајтанот Pin Компатибилен

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Замена : Тоа можат ефикасно да го замени вашиот стар производ додатоци, со што на вашата машина повеќе удобен и брз за употреба.Материјал : Висок квалитет на пластични материјали, отпорна на триење и долгата употреба на времето.Силна Функција : Тоа може да се направи вашиот компјутер работи подобро, тоа е универзален пластичен гајтанот pin за машина за шиење.Цел : Дополнителна гајтанот иглички се користи за навој spools кои бараат вертикално поддршка.Применливост : Погоден за повеќето екрани, погоден за Пејач машина за шиење.Спецификација : Предмет Тип : Гајтанот Pin Материјал : Пластични Спецификација : 3 Парчиња Погоден За : За Пејач Машина за Шиење Производ Функција : Замени Старата Машина за Шиење Додатоци Пакет Листата : 3 x Гајтанот Pin.

Детални спецификации

Додатоци на производи