• Свеж
NATURTINT БОЈА на КОСАТА,6N,ТЕМНО РУСОКОСА, 5.28 FZ од Naturtint

NATURTINT БОЈА на КОСАТА,6N,ТЕМНО РУСОКОСА, 5.28 FZ од Naturtint

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

100% Органско.Здравјето на своите активни состојки во голема мера да ја подобри состојбата на вашата коса и боја траење од формирање заштитен штит да ги неутрализира ефектите од УВ зраци.Naturtint носи повеќе живописни бои за вашата коса, која трае 5 недели додавање на сигналот, состојбата и сјај.Амонијак и resorcinol Слободни.На растенијата врз основа заштита.Природни резултати.Naturtint им помага да се разбере Боја на Косата Категорија 1 - Полу Постојан Опфаќа сива коса (До 30%).Мие надвор.Категорија 2 - Tone (тон на Ѕвонење Опфаќа сива коса (До 50%).Трае и до 20 Мие.Категорија 3 - Постојан со Амонијак Опфаќа сива коса (До 100% ).Постојана.Naturtint Развива 4-та Категорија во Категорија 4 - Постојано Без Амонијак Опфаќа сива коса (До 100% ).Постојана.Предлози за Употреба : Ова Поле ги Содржи : Заштитни ракавици Инструкции Летокот Naturtint 2.1 fl мл / 60 ml Боја Инвеститорот 2.1 fl мл / 60 ml Nutrideep Мултипликатор 1.2 fl мл / 35 ml Косата со 3 пати повеќе сила Косата со 3 пати повеќе волумен Климатизација Трајна боја Управливост Други Состојки : Naturtint : 2.1 fl мл / 60 ml : Peg-2 Oleamine, Аква Purificata (Прочистена Вода), Cocamide ДЕА, Алкохол Denat (Алкохол), Пропилен Гликол, Ethanolamine, Олеинска Киселина, Натриум Sulfite, Tetrasodium EDTA.Хидролизирани Vegetab.

Детални спецификации

Додатоци на производи