• Свеж
Andongnywell Мотоцикл Мажите Тенок Одговара Pleated Тенок Leggings Еластична Фармерки Панталони со Патент Копчето Џеб

Andongnywell Мотоцикл Мажите Тенок Одговара Pleated Тенок Leggings Еластична Фармерки Панталони со Патент Копчето Џеб

Rating 
DEN 254.16

Од стока
Во магацинот

Големина : ве Молиме изберете вистинската големина според големината на табелата.Ве молиме имајте во предвид дека се разликуваат од страна на лице, затоа, детални големина информации треба да бидат разгледани подолу за опис на производот.Супер меки, еластичен и лесен.ПОВОД : Како слаби тексас Фармерки оди добро со кошула,Т-маица,pullover,јакна.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви забуни.Стилски и мотоцикл стил, мода biker фармерки.Влага апсорпција, пот брзо сува ткаенина.18) инчен / 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Уникатна Декорација - Потресени Искинале Дупки и патентите Декорација.Искинале Декорација : pleated на двете нозе, како скршени дупки фармерки биле најновиот хит во целиот свет.МАТЕРИЈАЛ : Памук+Полиестер+Spandex, Мека на допир и удобен за секојдневна облека.Ткаенини : Елегантен квалитет на ткаенина, дише, мека, анти-чувствителни, лесен за чистење, не е лесно да се fuzz топки.Пакет Содржина : 1 x Тексас Панталони.Се надеваме дека секој кој го носи нашата облека ќе биде повеќе удобност да уживате во животот.Ве молиме овозможи (0.ЗАБЕЛЕШКА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.

Детални спецификации

Додатоци на производи