• Свеж
IWNQZTHA Јога Блок, со Висока Густина Ева Јога Тули, Еколошки Материјали, Не се Лизга Јога Пена Тули, Маскирна Јога Тули за Јога, Пилатес и Медитација (А)

IWNQZTHA Јога Блок, со Висока Густина Ева Јога Тули, Еколошки Материјали, Не се Лизга Јога Пена Тули, Маскирна Јога Тули за Јога,

Rating 
DEN 945.60

Од стока
Во магацинот

(Големина : 9 инчи, широк x 6 инчи висок x 3 инчи длабоки / тежина : 6.Safe поддршка и стабилност во јогата за почетници-Јога тули ви помогне и да дејствува како мост, што ќе ви овозможи да се постигне тешко ставовите безбедно и лесно; овие јога блокови за жените, исто така може да ви помогнат да го подобрите вашиот рамнотежа и флексибилност.Дали во најсложените студио услови или дома, тие можат да работат и да се изврши и во функција и стил.Ресторативна и преку медитација и јога душеци може да се користи за ублажување на вратот и грбот : само да лежи рамно на твојот грб и ставете 1 или 2 јога душеци во различни позиции; за време на медитација, да се подигне јога седиште за подобро држење на телото исто така е совршен.Издржливи и поддршка-изработени од еколошки, високо-густина ЕВА пена.Продлабочување на истегнување во напредните јога-на цврста пена, јога мат може да обезбеди доволно поддршка и утеха во секоја положба на телото, и јога мат комплет, исто така може да се користи на било која висина треба да ви помогне да научат нови ставови.

Детални спецификации

Додатоци на производи