• Свеж
Hypeety Папагали Playstand Птица Игралиште Дрво Костур Салата Стојат Playpen Птица Скали Вежба Playgym со Фидер Чаши за Cockatoo Parakeet Кафез Додатоци Обука Играчка

Hypeety Папагали Playstand Птица Игралиште Дрво Костур Салата Стојат Playpen Птица Скали Вежба Playgym со Фидер Чаши за Cockatoo

Rating 
DEN 646.32

Од стока
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид,треба да се соберат на птица стои со себе.Флексибилно место на храна и вода чаша,не може да биде монтиран на кој било дел од трибината. Поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Птицата стојат им даде на вашиот птица многу можности да се вежба. 【ЧИСТА И БЕЗБЕДНА】Две подвижни хранење првенство вклучуваат и интегрирани капка лента на дното на костур фаќа храна и семиња за полесно кафез да се исчисти.【СОВРШЕН ТРЕНИНГ СТОЈАТ】Постојат 3 различни се залагаме за птица да костур и не е играчка со бел може да се направи многу на забава за птици. 【ПРИРОДНО ДРВО】Направени од природен, не-токсични дрво, овој колоритен птица играчка активност центар ќе обезбеди часа на забава за вашето домашно милениче птица.Костур играчка обезбедува на вашето домашно милениче со убаво и пријатно место за играње и вежбање. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Лесно да се чисти и издржливи во употреба, само измијте со вода. Производот е направен од дрво, можеби постојат и некои од природно дрво жито и пукнатини на тоа.Ние ќе се стави шрафцигер за да собрание,и упатството слика во пакет. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи