• Свеж
Стакло Птица Бања Отворено Birdbaths Градина Birdfeeder со Метални Удел Розова(Висина:31inch)

Стакло Птица Бања Отворено Birdbaths Градина Birdfeeder со Метални Удел Розова(Висина:31inch)

Rating 
DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Птица бања е дизајнирана со рачно изработени стакло со убава боја и метален удел база е три-фронт дното,додавајќи својата стабилност.Птица вани држи вода некои од внесувач, тоа може да ви помогне да привлекување на птици да се одморат,јадат некои фидер или се искапат, да се биде природни прилог на вашиот двор.Стакло птица вани може да е отпорен на дожд, вода, и други времето, да биде погоден за надвор од употреба, може да се стави тоа во градина, двор, на тревникот,растенијата цвет тенџере,итн.Ве молиме следете ги Собранието Инструкции да се стави заедно birdbaths за градината, да ви помогне да користите бања полесно да се птица (Височини : 31inch).Ако имате било каков сомнеж за надворешна birdbath, Контактирајте со нас pls, и ние ќе се справи со тоа побрзо.уникатен birdbaths за градината.убав прилог на отворено.Покани птици да си играат во дворот на отворено градина со СОН ГРАДИНА Птица Бања.лесно да се соберат овие дел и додадете малку вода, птици можат да го користат овој нов птица бања.

Детални спецификации

Додатоци на производи