• Свеж
Pijamas де ocio де ropa де dormir де camisón де otoño де Verano став Mujer #AE60

Pijamas де ocio де ropa де dormir де camisón де otoño де Verano став Mujer AE60

Rating 
DEN 840.00

Од стока
Во магацинот

100% Полиестер.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Сезона : Цела Сезона, Пол : Жените.Материјал : Полиестер.Повод : Случајни.Стил : Случајни.Должина : Редовни.Дебелина : Стандард.Она што ќе добиете за : 1 nightdress.Црна Pijamas де ocio де ropa де dormir де camisón де otoño де verano став mujer #AE60 Мали.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Ние фокусирани на жените облека како нашата compayny е жените облека фабрика.Ние брзо да одговорат на пазарот и производство на високо-квалитетни жените облека.Да реагираат брзо на пазарот, ние обично исполнети од страна на самите себе. 7 дена бесплатно надоместок-враќање : Ние овластени за автоматски да ги прифаќате сите врати барања кои се исполнат, и да се обезбеди платен превозот етикета кога прифатливи за сите наши врати/наплата.Но ние ве советуваме контактирајте со нас firt да се избегне недоразбирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи