• Свеж
Нефункционален Ветеран Шапка Црна Топка Капа USMC

Нефункционален Ветеран Шапка Црна Топка Капа USMC

Rating 
DEN 478.80

Од стока
Во магацинот

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Оригиналниот Дисфункционални Ветеран Капа со Убава Маринскиот Корпус Амблем - Класичен Топка Капа Стил - Издржливи 100% Памук Twill. 6 Панел, Средни Профил, Buckram Армирано (Пред Два Панели) Структурирана Круна.Назад 4 Панели се Неструктурирани.Прилагодливи Кука & Јамка Затворање на Врати - Одговара за Возрасни Големина Глави Од Мали (6-3/4 или 54cm) Да крупните (7-3/4 или 62cm). 6 Целосно Извезени Eylets за Максимална Вентилација.Исклучиво Направени Со "HAWKINS ВОЕНА ТРГОВЦИ'.Оригиналниот "Нефункционален Ветеран" шапка со пресврт, ние додаден на Маринскиот Корпус 'Орел Свет и Водител!'.

Детални спецификации

Додатоци на производи