• Свеж
YourBreed Облека Компанија Havanese Низок Профил, Безбол Капа со Zippered Џеб.

YourBreed Облека Компанија Havanese Низок Профил, Безбол Капа со Zippered Џеб.

Rating 
DEN 790.80

Од стока
Во магацинот

ВЕЛКРО : Сите наши раса специфични безбол капи се Велкро затворање, што го прави лесно да се прилагоди на главата големина.Грбот на кучето раса везени ззп нашите ексклузивни шепа & bone вез со велкро затворање.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАМУК : Нашата Капаците се направени од дише, 100% висок квалитет памук twill, што го прави удобно да се носат за време на сите ваши активности на отворено.Ова е загарантирана да биде вашиот најголем удобно капа!На извезена сликата е претставник на раса и не може да се одрази на вашето вистинско куче.Нашата раса куче Низок Профил, Мрежа Наредени Бејзбол капа со раса специфични профил е 100% памук twill.ZIPPERED СТРАНА ЏЕБ : Секој капа има zippered џеб на левата страна само во случај вашиот најдобар пријател би сакал кученце третираат додека земате прошетка или да ја користите за да скривам неколку долари за кафе, или едноставно ги чува некои лични предмети продукти stowed далеку.

Детални спецификации

Додатоци на производи