• Свеж
Flexfit Tartan Plaid Растеглив Flanell Капа

Flexfit Tartan Plaid Растеглив Flanell Капа

Rating 
DEN 429.60

Од стока
Во магацинот

97% Полиестер.Опремени затворање.Стилски Karo материјал.Стабилна пред.Сребро Schirm Unterseite.грижа инструкции : Место чисти. 6-панелот, средно-профил вградена капа.Заоблени атлетска форма и ги спои тешко buckram.Материјал : 64% полиестер, 34% viscose, 2% elastane.

Детални спецификации

Додатоци на производи