• Свеж
QUEBEAR Женска Црисс Крстот конска опашка Шапка Прилагодливи Висока Неуредна Пунџа Бејзбол Капа Зима Fuzzy Руно Наредени Плетени Ponycap

QUEBEAR Женска Црисс Крстот конска опашка Шапка Прилагодливи Висока Неуредна Пунџа Бејзбол Капа Зима Fuzzy Руно Наредени Плетени

Rating 
DEN 1168.80

Од стока
Во магацинот

На мора да се има капа на оваа сезона.2 инчи, фитинг неколку различни глава големини.Родендени & празници доаѓа?Достапни во многу различни стилови & изгледа, овие совршен капи направи одличен kinki идеја за вашите пријатели и најблиски!супериорен дизајн ветувања безбеден, уреден & удобно се вклопуваат во секое време.Без разлика дали вашата коса е густа, тенок, кадрави, брановидни, директно, груба или парична казна, оваа зима шапка е одличен начин да се остане топол, без да се жртвува вашата фризура. 【ПРИЛИКИ】Трендовски и класичната бејзбол капа дизајн со пред-криви стакло.Не само во зима, но и во другите сезони, тоа мора да биде голема шапка.Ако сакате да носат симпатична конска опашка или неуредна пунџа во зима, но водење на вашата глава топло, ова поврзана конска опашка бејзбол капа е совршено решение. 【ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ】 Со прилагодливи велкро затворање и еластична еластичен црисс крстот бендови, се стеснува обемот на оваа шапка мерки околу 22 инчи, но тоа може да се прилагоди за да се измери насекаде меѓу 20 и 23.Меки, кожни-friendly и дебели fuzzy руно наредени ќе го задржи вашата глава топло и удобно во ладни зимски месеци. 【ОВАА СЕЗОНА МОРА да ИМА】 Жените зима конска опашка бејзбол капа е дизајниран со најновите црисс крстот бенд на задниот дел на мозокот лажица на ззп, кој е совршен за влечење на вашиот неуредна пунџа или висок конска опашка, покажува чувство на единствени моден на другите.

Детални спецификации

Додатоци на производи