• Свеж
Обичај Шапка Додадете Вашиот Сопствен Текст Персоналните Бејзбол Капа Везени Прилагодливи возач на камион Капи за Тато Мажи Жени Подарок

Обичај Шапка Додадете Вашиот Сопствен Текст Персоналните Бејзбол Капа Везени Прилагодливи возач на камион Капи за Тато Мажи Жени

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Покачување на врвот и телото на шапка за да ги измените лицето форма.Шапка може да се мијат со рака, не се впие за долго време, и не кајгана.На стигнале метал тока на грб може слободно да се прилагоди на големината за лесна за носење.Чадор-во облик на поддршка во внатрешноста на ззп, high-end композитни обвивка, беспомошна и стилски, повеќе стилски да се носат.Различни стилови се на располагање за да се заштити од сончева светлина и да се спречи отсјај.Температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC. 【Обичај везени текст】Исклучителна обичај везени текст, таписерии и елегантен во детали; на врвот на капа усвојува ригорозни крои технологија, и квалитетот е силен и издржлив., погоден за разни прилики. 【Задоволство Гаранција】 Ако не сте задоволни со вашиот капа, ве молиме контактирајте со нас.Оваа шапка е идеален подарок за семејството и пријателите.

Детални спецификации

Додатоци на производи