• Свеж
Зелена Ананас Розова Шема Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Зелена Ананас Розова Шема Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Рака Мие Само.Карактеристики: интегрален печатени работи капа е не се само убави, но, исто така, го спречува нечистотијата и готвење мириса.Брз-Сува Sweatband : На чистење капи со мека sweatband може да сува брзо и да ја задржите свежи додека си работат напорно.Информација за производот : Боја : Multicolor ЕДНА ГОЛЕМИНА : Круна со дијаметар од 18cm/7in, ремени може да се прилагоди по волја.На еластична бенд и протези се користат да се одржи на ззп во местото на вашата коса.Тоа може брзо да ги апсорбира сите потење и нема повеќе пот капки на очите кога ќе се носи капа.Лесно Нега : Еднократно bouffant капи,рака мие или машина за миење со ладна вода.Копче затворање.Идеален за kinki на вашите пријатели, колеги.Една големина одговара на сите жени мажи.Полу-Отворен Дизајн и Прилагодлив : Овие се врзуваат назад капи донесе со еластична бенд дизајн,кои го прават тоа лесно да се носат и одговараат на било главата форма.Пакетот Вклучува : 2 BUC Работи Шапка.Не се намалат или исчезнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи