• Свеж
Калифорнија Burrito, Мексиканската Храна, Carne Asada, Сан Диего, Лос Анџелес, Сан Франциско, Fresno, Везени Snapback Шапка

Калифорнија Burrito, Мексиканската Храна, Carne Asada, Сан Диего, Лос Анџелес, Сан Франциско, Fresno, Везени Snapback Шапка

Rating 
DEN 839.76

Од стока
Во магацинот

Калифорнија Burrito, Мексиканската Храна, Carne Asada, Сан Диего, Лос Агли, Сан Франциско, Fresno, Везени Snapback Шапка сакате да знаете како да се направи Californians се расправаат едни со други?Прашајте ги што најдобро taco продавница во градот е и само да седат назад и да се забавуваат со разговор и евентуално да се тепаат.Јас embroider овие себе користење на квалитет snapback капи.Големината е прилагодлив рака од 6 5/8" до 7 5/8".Ви благодариме за гледа!.

Детални спецификации

Додатоци на производи