• Свеж
Унисекс Потресени Тексас Бејзбол Капа Гроздобер Изми Памук Шапка Мажите Класичен Печати Тато Капа Жените Прилагодливи Спортови, Безбол Капа

Унисекс Потресени Тексас Бејзбол Капа Гроздобер Изми Памук Шапка Мажите Класичен Печати Тато Капа Жените Прилагодливи Спортови, Безбол

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

8 инчи/7cm; Круна : 3. 【Премиум Материјалот】 : материјалот на оваа шапка е 100% памук, тексас платно, меки и удобни, пот-апсорпција и дише, не е затнат. 【Совршено се Вклопуваат】 : Одговара на 22ри и 23ти инчен/55-59 cm главата турнеја. 100% Памук. 【Услуги на клиентите】 : Овој производ е дадено од страна , грижете се-бесплатен по продажба. Како подарок исто така е добро : А бејзбол капа како заеднички моден додаток, и тоа е добар избор како роденденски подарок за семејството и пријателите.Тоа ќе се заштити кожата од штетните УВ зраци и да ја задржите вашата коса од вашето лице и очи, заден отворање дизајн се вклопува жените е ниска конска опашка удобно, исто така, одговара за мажи и тинејџерите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Во сите ваши активности на отворено, го носат овој удобно капа за да се заштити кожата од УВ зраците и да ја задржите вашата коса и очи од вашиот штета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со деталите на производот, ние ќе одговор на вас како е можно поскоро.На капа е опремен со метален прилагодување копчето за слободно да ја подесите големината на ззп.

Детални спецификации

Додатоци на производи