• Свеж
Луисвил Slugger TPS Flexfit Шапка

Луисвил Slugger TPS Flexfit Шапка

Rating 
DEN 598.80

Од стока
Во магацинот

Направени во САД или Увезуваат.Предвремени затворање. 3 D везени LS лого.Flex се вклопи во бендот за врвен комфор/вклопуваат.Средината на профилот шапка.Пред-формирана сметка.Не глупост - само храбра изјава.Земете Луисвил Slugger со вас на градот со Slugger блузи snapback, достапни во 10 бои - сите кој 3 D везени Slugger LS лого.

Детални спецификации

Додатоци на производи