• Свеж
Австралиската Гласачи Каже Да за да истополовиот Брак Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејн?

Австралиската Гласачи Каже Да за да истополовиот Брак Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија

Rating 
DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Моделот нека кутија бенто фаќање на око,изгледа различно,посебна,симпатична,смешни,кул и различен со другите.Бенто кутија јапонски ручек кутија комплет 2 оброк првично ручек кутија храна контејнери за мажи/жени, сите во еден сет е еден убав храна контејнери за работа надвор,училиште,пикник и други активности на отворено。.Сите во еден оддел дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно,одделување на зеленчук,овошје и закуски да се одржи оригиналниот вкус на храната.Голем Капацитет : Нашата симпатична едно парче бенто ручек кутија со 2 пластовидно контејнери и лажица,со големина е 6.Тоа не е само за мажи и жени за да се задржи здравата исхрана,но исто така и за девојчиња и момчиња да се има сеопфатен исхрана.Исхрана Баланс : Прилагодено бенто ручек кутија е погодна да се стави закуски,тестенини,пилешко,салата,сендвич или да се суши,супа првенство одговара Јогурт,торта првенство одговара торта,овошје,пудинг,сирење,ketchup и да уживаат во тоа каде и кога ви се допаѓа.Бенто ручек кутија за поставување за да ви помогне да се планираат добро балансирана исхрана.Дизајн : Нашата бенто кутија јапонски ручек кутија комплет е една симпатична и преносни оброк сад,секоја кутија има шема печатени на својата.Услуга : Вашата идеја е многу важно за нас,ако имате било какви прашања за бенто ручек кутија сет,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори во времето.

Детални спецификации

Додатоци на производи